chatciyiz

chatciyiz

Chatciyiz Türkiye’de oldukça çok rağbet gören sohbet siteleri arasında ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz, Oldukça yoğun ilgi gören ve bay bayan bütün insanların tanışarak dostluklar kurduğu Chatciyiz gece gündüz günün her saatinde hizmet vermektedir. İki veya daha fazla katılımcıya ihtiyaç duyulan, karşılıklı veya toplu halde diyalog kurma biçimine sohbet denir. İnternet ortamında yapılan sohbetlerin genel adı chat olarak geçmektedir.

Yıllardan beri oldukça popülerlik kazanan internet kullanımı, beraberinde insanlarda keyifli vakit geçirerek arkadaşlık kurmaları için hazırlanmıştır. Bunların başında sohbet odaları, kesintisiz radyo yayını ve süper oyun kanalları da bulunmaktadır. Turkce sohbet odalarına dünyanın her yerinden akıllı telefonlarınız la sorun yaşamadan giriş yapabilir bedava sohbetin keyfini bizlerle paylaşabilirsiniz.

 sohbet odalarının en belirgin özelliği, sosyal medya sitelerinde üyelik şartı varken, bizim sohbet sitemizde bu zorunluluk yoktur, ama benim kullandığım kullanıcı adımı ( nick) başkaları kullanmasın diyorsanız mutlaka şifrelemelisiniz. Şifrelenmeyen nicklerden yönetim sorumlu değildir, Bizlerle arkadaşlık kurmak ayrıcalıktır, sizler de bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız sohbet girişinden bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.

İnternet sitemiz sohbet siteleri arasında en yoğun ilginin gösterildiği site olarak karşınıza çıkacaktır. Sürekli olarak odalarımız ile ilgilenmemiz, yöneticilerimizin sürekli olarak kural ihlallerini göz önünde bulundurmasının yanı sıra detaylı profillerimiz de bu durumun başlıca sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Özellikle profillerde yer alan kullanıcı bilgilerinin çeşitliliği sayesinde bireyler hayallerindeki filtreleri arayabilmekte ve direkt olarak bu kriterlere uyan bireyler ile muhabbet edebilme fırsatını yakalayabilmektedir. Siz de sitemize üye olarak aradığınız ideal arkadaşı ya da kişiyi bulabilir ve hemen onun ile muhabbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
148 Okundu okuma
19 Ekim, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?