WordPress Haber Temaları

WordPress Haber Temaları

WordPress Haber Temaları

Haber sitesi kurmak niyetinde misiniz? Yada mevcut sitenizin teması hoşunuza gitmiyor ve değiştirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz, bu yazıda wordpress haber temalarının bir listesini yapacağız. Kısa bir açıklamayla birlikte önizleme ve indirme / satın alma adreslerini de vereceğiz. Temaların tamamı geliştirilmeye devam eden, Türkler tarafından kodlanmış, güncel beklentileri karşılayan ve ücretli temalar olacak. WordPress haber site kuracaksanız ücretsiz temaları kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Ücretsiz dağıtılan yada bir şekilde ücretsiz hale getirilmiş temalar genellikle zararlı kodlar ve linkler içerirler, bu temaları kullanarak sitelerinizi riske atmayın. Daima temaların yasal sürümlerini tercih edin.

Poyraz WordPress Haber Teması

 

Poyraz WordPress Haber Teması

Safir tema tarafından geliştirilen, responsive, seo uyumlu ve oldukça hızlı haber ve portal teması. Hava durumu, namaz vakitleri, puan tablosu gibi bileşen destekleriyle gelen temayı aşağıdaki linklerden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

İncele     İndir 

 

TheWP Haber Teması v4

 

TheWP Haber Teması v4

theWp tarafından geliştirilen mobil versiyonu da bulunan haber teması… Seo uyumlu, valid kodlamaya sahip, yönetim paneli de bulunan, kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu tasarım. Temanın v3 versiyonu da var, onu da aynı site üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

The Portal WordPress Teması

 

The Portal WordPress Teması

Yine theWP’nin kullanıma sunduğu wordpress portal teması. Haber siteleri için oldukça ideal bir görüntüsü var. Responsive, seo uyumlu ve valid bir tema.

 

KFMAgazine Onedio Tarzı WordPress Haber Teması

 

KFMAgazine Onedio Tarzı WordPress Haber Teması

TemaKafa’nın geliştirdiği sade ve kullanışlı wordpress teması. Onedio’nun ülkede yarattığı değişimin farkındasınızdır, bu temayla birlikte siz de bu akıma katılabilir ve liste tarzı haberlerinizle öne çıkabilirsiniz.

 

Blogzone WordPress Haber Teması

 

Blogzone WordPress Haber Teması

Mayis Haciyev’in geliştirdiği, responsive, hızlı ve yönetim paneli bulunan haber teması. Kullanışlı ve sadece yapısıyla öne çıkan tema domaine lisanslanmadan şifresiz olarak satılıyor.

 

Ayesoft WordPress Haber Temaları: Fastnews

 

Ayesoft WordPress Haber Temaları: Fastnews

Bundan sonraki temaların tamamı Ayesoft tarafından geliştirlen wordpress haber temalarıdır. Her biri birbirinden güzel ve farklı bu temalardan istediğinizi satın alabilirsiniz. İlk olarak FastNews temasıyla başlayalım.

 

Ayenews, Ayehaber

 

Ayenews, Ayehaber

 

 

Onenews

 

Onenews

 

 

Simple News Extra

 

Simple News Extra

 

 

Pronews

 

Pronews

 

WordPress haber temaları listesini güncellemeye devam edeceğiz. Bu listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz temaları yorum yaparak iletebilirsiniz, kısa sürede eklenecektir.

03 Şubat 2018 - 11:31

Admin

439 Okundu

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende ozgurcesohbet.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ozgurcesohbet.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi