OzgurceSohbet Script ile Sohbet'e Bağlan
Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi
Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi

Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi

Otomasyon araçlarından daha iyi olan tek şey yapmak için izin verdikleri kolay paradır. 22 numara yakalamış gibi geliyor ama beni dinleyin ve ne demek istediğimi göstereceğim.

Telaş içerisinde? Bu muhteşem backlink builder WP eklentisinikontrol edin !

İnternet ilk kez popüler hale geldiğinde, insanlar web sitelerini karmaşık bir yazılımla kuruyorlardı ve bir seferde bir sayfa – bir sayfa inşa etmek zorunda kaldılar. Bunun ne kadar zaman aldığını hayal edebiliyor musun?

Ardından bloglar popülerleşti. Özellikle WordPress (WP) blogları. İnsanlar ve işletmeler, sayfa web sitelerine göre eski okul sayfası yerine bir blog platformu kullanmaya geçiyordu. Bloglar harika, çünkü kullanımı oldukça kolay ve yeni yayınlar veya sayfalar oluşturmak oldukça kolay oldu.

Elveda, geçmişin tüm zor işi. Merhaba modernizasyon?

Bu konuda harika olan şey, blog platformlarının çok hızlı bir şekilde gelişmeye başladığı ve açık kaynak oldukları (herhalde çoğunun) bir anda herkesin kullanabileceği bir şey haline geldiği yönünde. Büyük işletmelere, yerel çiftçilere ve hatta 12 yaşındaki çocuklara kadar her şeyden önce resmi bir blog çalışıyordu.

Gerçi öyle değildi: İnsanlar bloglarının öne çıkmasını istediler. Kimsenin yapmadığı bloglarla şeyler yapabilmek istediler. Veya, site haritaları oluşturma, sayfa arama motoru optimize etme (SEO) vb. Gibi herkesin elle yaptığı şeyleri otomatikleştirmek istediler.

Eklentiler popüler hale geldiğinde!

Bunu bilmeyenler için bir eklenti, blogunuza ekleyebileceğiniz bir yazılım parçasıdır ve yazılımın ne yapmaya bağlı olarak serin şeyler yapabilirsiniz.

Bu, kelimenin tam anlamıyla devrimcidir. Blogcular karmaşık süreçleri otomatik olarak hızlandırabiliyor ve eklentileri onlar için kirli işi yapabiliyorlardı. Otomatikleştirilebiliyorsa neden ağır kaldırıyorsunuz?

Kesinlikle!

Her çeşit farklı şeyi yapan milyonlarca eklenti olmalı ve bunların çoğunu işe yaramayacağına inanıyorum, (en azından bunları kullanacağım şeyler için) onlara ihtiyaç duyanların amaçları var.

Sevmeye geldim ve gerçekten takdir ettiklerimden biri de bir geri yaratıcı wordpress eklentisidir . Oldukça ne yaptığı şey: istediğim her web sitesine delicesine güçlü geri bağlantı kuruyor ve “inanılmaz güçlü” dediğimde, kelimenin tam anlamıyla kastediyorum.

Hükümet siteleri ve eğitim siteleri, arama motorlarının gözünde inanılmaz miktarda inanılırlık götürüyor; otomatik pilot üzerinde bu sitelere geri dönüş yapan bir eklentiye sahip olmak hayli zahmetsizdir.

Başka bir deyişle, çoğu insanın elle imkansız bulması gereken bir işlemi otomatik hale getirmek, saf bir deha. Nasıl çektiğinden emin değilim ama söyleyeceğim – bu bir cehennem eklentisi.

Uzun hikaye kısa olsa da, yalnızca birkaç temel eklentiye ihtiyacınız var. Bunlardan birine “hepsi bir arada SEO”, diğeri de çok öneriyorum Samson Elite WP eklentisi .

Elbette oradan gidebilir ve blogunuz için ihtiyacınız olan diğer şeyleri ekleyebilirsiniz – bununla ne elde etmek istediğinize bağlı olarak – fakat bahsettiğim 2 olmadan bir site kurmayacağım eklentilerdir.

BİLGİLER
tarafından 02 Haziran 2017 - 20:30 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 80 Okundu kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
OzgurceSohbet - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Sohbetet

Sohbetet Ücretsiz sohbetet , kızlarla ücretsiz Bekar sohbet odaları aslında ne olursa olsun, kayıt olmadan , ücretsiz... [Devamı]

Sohbetet
Kaliteli sohbet Muhabbet

Kaliteli sohbet Muhabbet  En Kaliteli  Mobil sohbet odalarında ücretsiz kaliteli bir şekilde hizmet veren ozgurcesohbet.com sohbet,chat,sohbet... [Devamı]

Kaliteli sohbet Muhabbet
Damla Chat

Damla Chat Selam değerli DamlaChat Ailesi Zamanın ve yerin hiç bir önemi yok yeter ki sohbet etmek chat yapmak isteyin.... [Devamı]

Damla Chat
Ücretsiz Bedava Sohbet

Ücretsiz Bedava Sohbet Türkiyenin En Büyük Ücretsiz Sohbet odaları na hoş geldiniz. Aşk sohbet türkiyede birçok... [Devamı]

Ücretsiz Bedava Sohbet
Mobil Cinsel sohbet

Mobil Cinsel sohbet Kameralı Sohbet,Sesli sohbet,sohbet siteleri,sohbet,sohbet odaları,seviyeli sohbet,geveze sohbet,geveze... [Devamı]

Mobil Cinsel sohbet
Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları Sohbet,mobil sohbet,sesli sohbet,sohbet,sohbet odaları,sohbet siteleri,sohbet odası,mobil sohbet... [Devamı]

Batman Sohbet Odaları
Mobil Seslisohbet

Mobil Sesli sohbet Kameralı Sohbet Sizlere bugün’ki konumda ‘Mobil Sesli sohbet siteleri’ adlı bi makale yazdım... [Devamı]

Mobil Seslisohbet