OzgurceSohbet Script ile Sohbet'e Bağlan
Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi
Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi

Üst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi

Otomasyon araçlarından daha iyi olan tek şey yapmak için izin verdikleri kolay paradır. 22 numara yakalamış gibi geliyor ama beni dinleyin ve ne demek istediğimi göstereceğim.

Telaş içerisinde? Bu muhteşem backlink builder WP eklentisinikontrol edin !

İnternet ilk kez popüler hale geldiğinde, insanlar web sitelerini karmaşık bir yazılımla kuruyorlardı ve bir seferde bir sayfa – bir sayfa inşa etmek zorunda kaldılar. Bunun ne kadar zaman aldığını hayal edebiliyor musun?

Ardından bloglar popülerleşti. Özellikle WordPress (WP) blogları. İnsanlar ve işletmeler, sayfa web sitelerine göre eski okul sayfası yerine bir blog platformu kullanmaya geçiyordu. Bloglar harika, çünkü kullanımı oldukça kolay ve yeni yayınlar veya sayfalar oluşturmak oldukça kolay oldu.

Elveda, geçmişin tüm zor işi. Merhaba modernizasyon?

Bu konuda harika olan şey, blog platformlarının çok hızlı bir şekilde gelişmeye başladığı ve açık kaynak oldukları (herhalde çoğunun) bir anda herkesin kullanabileceği bir şey haline geldiği yönünde. Büyük işletmelere, yerel çiftçilere ve hatta 12 yaşındaki çocuklara kadar her şeyden önce resmi bir blog çalışıyordu.

Gerçi öyle değildi: İnsanlar bloglarının öne çıkmasını istediler. Kimsenin yapmadığı bloglarla şeyler yapabilmek istediler. Veya, site haritaları oluşturma, sayfa arama motoru optimize etme (SEO) vb. Gibi herkesin elle yaptığı şeyleri otomatikleştirmek istediler.

Eklentiler popüler hale geldiğinde!

Bunu bilmeyenler için bir eklenti, blogunuza ekleyebileceğiniz bir yazılım parçasıdır ve yazılımın ne yapmaya bağlı olarak serin şeyler yapabilirsiniz.

Bu, kelimenin tam anlamıyla devrimcidir. Blogcular karmaşık süreçleri otomatik olarak hızlandırabiliyor ve eklentileri onlar için kirli işi yapabiliyorlardı. Otomatikleştirilebiliyorsa neden ağır kaldırıyorsunuz?

Kesinlikle!

Her çeşit farklı şeyi yapan milyonlarca eklenti olmalı ve bunların çoğunu işe yaramayacağına inanıyorum, (en azından bunları kullanacağım şeyler için) onlara ihtiyaç duyanların amaçları var.

S