Tragario.Net

Tragario.Net

Tragario.Net

TrAgario.NeT  oyunu, tekli veya takım olarak oynayabileceğiniz online internet üzerinden oynanan bir oyun. Oyun belli bir sınır içerisinde oynanıyor. Doğduğunuzda 10 puanınız bulunmaktadır. Mouse ile beraber W bir de boşluk yani SPACE tuşularıyla oynanan oyunda alan üzerinde bulunan yem ve sizden küçük oyuncuları yiyerek en çok skoru yapmaya çalışıyorsunuz. İlk 10 listeye giren kişiler ekranın sağ üstünde bulunan listede gözükür.

Bu konuda ise size Agar.io Clone Scripti ile beraber nasıl kurulduğunu anlatacağım.

Öncelikle scripti aşagıda vereceğim ücretli satılan bir scripttir misyon dahilinde kullanın ?

Sunucunuz(dedicated veya vps vds) yada kendi yerel bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İşletim sisteminin önemi yok. Windows, Linux ve Mac ile uyumlu çalışmaktadır.
başlangıçta İlk olarak sunucunuzda veya bilgisayarınızda NODEJS programı kurulu olmalıdır. NODEJS kurulumu bitikten sonra sonra NODEJS Package Manager yüklü olmalıdır. Son olarak’ta scriptimizi indirmemiz gerekiyor. Linkini aşağıda verdim.
Sonrasında dosyaların atılacağı dizine klasöre gidip script dosyalarını o klasöre yükleyin ve tarayıcınızdan localhost sayfasına girin script hazır bir şekilde karşınızda olacaktır.
Gerekli ayarlamalar için script içerisinde bulunan Server klasöründe config.json dosyasını düzenlemeniz gerekmektedir.
yardımcı olmak için Sorularınız ve Görüşleriniz için lütfen yorum kısmını kullanmanızı tavsiye ediyorum

14 Mayıs 2017 - 07:49

Admin

95 Okundu

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende ozgurcesohbet.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ozgurcesohbet.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi