KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri

KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri

KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri

Selam değerli Kıbrıslı kardeşlerim KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri,ne hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Agios Sergios Agios Theodoros Agros Alaminos Apsiou Ayia Napa Ayios Tykhonas,Baf Choirokoitia Dhrousha Erimi Gazimağusa Girne Goudhi Gourri Güzelyurt Kakopetri Kalavasos Kazivera Khloraka Kissonerga Kouklia Larnaka Lasa Cyprus Latchi Lefkara Lefkoşa Lemithou Limasol Mandria Miliou Oroklini Paralimni Pedhoulas Peyia Pissouri Platres Polis Pomos Potamitissa Protaras Skarinou Sotira Tersefanou Tochni Trikomo»Troodos Vokolida Yermasoyia ve Yeroskipou.

Kıbrıs,ın bütün illerine ilçelerine hizmete açtığımız sohbet odalarımızda Türkiye için sunduğumuz hizmetlerin aynısını siz değerli dostlarımız içinde eksiksiz yerine getirerek faaliyete geçirdik istedik ki sizler ide aramızda görelim arkadaş dost olalım iki devlet bir millet olalım,bizlere Kıbrıs,ı anlatın görmediğimiz bilmediğimiz yerleri öğrenelim bilgi sahibi olalım bizler sizlerin arasında Türkiyeyi görmeyenlere memleketimizden bahsederek güzel bir arkadaşlığa dostluğa imza atalım.

KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri bünyesinde sizlere hizmetleri arasında sohbet chat muhabbet seviyeli kaliteli bir şekilde sunulmaktadır ve radyo odamız canlı müzikleri ile sınırsız yayın yaparak sizlerin sohbetine eşlik etmektedir,Kıbrıs halkınında biz Türk halkı gibi eğlenceye düşkün olduğunuzu bildiğimiz için eğlence dalında oyun yarışma test İslam kelime gibi odalarımız dada arkadaşlarınızda yarışarak eğlenceli dakikalar geçire bilirsiniz.Tüm Kıbrıs halkını sohbet odalarına davet eder saygılarımızı sunarız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz’ki Kıbrıs adasının kuzeyinde kurulu devlet. KKTC 1983 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Türkiye dışında hiçbir ülke tarafından tanınmayan devletin başkenti Lefkoşa’dır.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz’ki Kıbrıs adasının kuzeyinde kurulu devlet. KKTC 1983 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir.

Türkiye dışında hiçbir ülke tarafından tanınmayan devletin başkenti Lefkoşa’dır. Resmi dili Türkçe olan ülkenin nüfusu yaklaşık 210.000 kişidir. Para birimi Yeni Türk Lirası’dır.k insan izlerine Lefkoşa – Limasol yolu üzerinde Sirokitya Chirokitia da ve Yeşil ırmak civarında rastlanmıştır.Bunlar cilalı taş neolotik 5800-2600 çağını yaşayan insanlardı. Kıbrıs’ın ilk otokton halkının Asya’dan geldiği yapılan kazılardan anlaşılmaktadır.Ortaya çıkarılan evlerin de kuzey mezopotamyadaki evlere benzemesi.

30 Ocak 2017 - 18:08

Admin

114 Okundu

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Seviyeli Sohbet Chat

  11 Ocak 2019

  4 Okundu

  Seviyeli Sohbet Chat

  Günümüzde artık insanlar Seviyeli Sohbet amacı ile girdikleri Mobil Sohbet sitelerin...

  Sohbetciyiz

  26 Aralık 2018

  16 Okundu

  Sohbetciyiz

  Mirc alemin de Sohbetin tek adresi olan  Sohbetciyiz sohbet odaları ile...

  Kameralı Chat Odaları

  23 Aralık 2018

  28 Okundu

  Kameralı Chat Odaları

  Sanal dünyasında arkadaşlık edinemediğinizden şikayet ediyorsanız bunun...

  Konya Sohbet

  19 Aralık 2018

  28 Okundu

  Konya Sohbet

  Değerli Ozgurcesohbet ailesi sizin için konya sohbet odaları hazırladık İnternette Sohbet yapmaktan...


Haydi Sende ozgurcesohbet.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ozgurcesohbet.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Seviyeli
 • Eglenceli
 • Sohbet Sitesi