OzgurceSohbet Script ile Sohbet'e Bağlan
Facebook
Facebook

Facebook

Facebook, kullanıcıların internette etkileşim kurmak ve içeriği paylaşmak için birbirlerine bağlanmalarını sağlayan ücretsiz bir sosyal ağ . 2004 yılında başlatılmıştır. Kurucusu Mark Zuckerberg’tir .

 

Facebook başlangıçta Mark Zuckerberg’in sonunda okuduğu Harvard Üniversitesi öğrencileri için bir sosyal ağdı. Ancak, diğer ABD üniversitelerine de hızla genişledi.

 

ortalarında 2007 yılında Facebook’tan İspanyolca versiyonlarını (bir dilde ilk vardı diğer , İngilizce dışında Fransızca ve Almanca), gönüllü kullanıcılar tarafından çevrilmiş olan ve farklı ülkelere yayıldı. Kötü niyetli bir büyüme ile Facebook, dünya çapında 1.000 milyon kullanıcısına 2012’de ulaştı .

 

Facebook ozgurcesohbet.com, kullanıcılar için ücretsiz ve pankart   ve sponsor gruplar içeren maruz kalan reklamlardan gelir üretiyor .

 

Facebook kullanmak hem kullanıcılar tarafından kullanılabilir bunu şirketleri, markalara ve yıldızlar için vs. metinler, fotoğraflar, videolar, arkadaşlarıyla iletişimi koparmamak yayımlamak bu sosyal ağ üzerinden reklam iletişimi arttırmak.

 

Kullanıcılar, e-postaları aracılığıyla kaydolabilir ve fotoğraflar, kişisel ilgi listeleri ve genel ve özel bilgileri içeren profiller oluşturabilir. Buna ek olarak, Facebook,kullanıcıları arasında özel ve kamusal mesaj alışverişine izin verir, iki bandın geri dönüşü ve geri dönüşü için iletişim olur.

Üyelerin ayrıntılı verilerini görüntüleme, aynı ağ üyeleri tarafından doğrulanmış, arkadaşları onaylanmıştır veya herkes için özgür olabilir. Böylece, Facebook’daki profillerin yanı sıra sosyal ağda yayınlanan içerik, kullanıcı tarafından erişime izin verilen herkes tarafından görülebilir.

Facebook’un kullanıcıya sunduğu bazıtemel araçlar şunlardır:

Kullanıcının, kendisini ve kişisel verilerini (doğum yeri ve tarihini, okuduğu kurum, çalışma yeri, ilgi alanları, vb.) Yerleştirdiği profil .duvar kullanıcı bir alandır, ‘ın kullanıcı ve üzerinde bu yazma mesajlar veya post fotoğraflar, videolar ve bağlantılar arkadaşlar hem veriyor profil sayfasında.

Etkileşimlerin ve tüm kişilerin farklı işlemlerinin nerede göründüğü bildirimler .Olaylar Bir etkinlik veya belirli bir aktiviteye tüm arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Anında mesajlaşma veya sohbet  ve video görüşmeleri, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak konuşmanıza olanak sağlayan bir hizmet. Ağ üzerindeki diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikle etkileşimde bulunmak için farklı seçenekler olan etkileşim düğmeleri(seviyorum, kendimi eğlendiriyorum, beni şaşırtıyorum, üzgün ve kızdırıyorum).

Kullanıcıların cep telefonlarını, akıllı telefonları veya akıllı telefonları ve tabletleri görmesini ve bunlara erişmesini kolaylaştıran mobil cihazlar için uygulamalar .

Facebook Nedir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
BİLGİLER
tarafından 22 Eylül 2017 - 13:30 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 20 Okundu kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
OzgurceSohbet - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Görüntülü Sohbet ve Kameralı Chat

Görüntülü Sohbet ve Kameralı Chat Sistemimizi hazırlarken özellikle tüm kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri... [Devamı]

Görüntülü Sohbet ve Kameralı Chat
WordPress 2018 Film Botu İndir

WordPress 2018 Film Botu İndir WordPress 2018 Film Botu, WP Film siteleri için geliştirilmiş olan bir bot (eklentisi)... [Devamı]

WordPress 2018 Film Botu İndir
Google Adsense alternatifi 2018 yılı rekla..

Google Adsense alternatifi 2018 yılı reklam veren siteler Dünya genelinde en çok tık alan sitelerinin, popüler haber... [Devamı]

Google Adsense alternatifi 2018 yılı reklam veren siteler
Japon’ un biri, Rize’de

Japon’ un biri, Rize’de  Japon’ un biri, Rize’de bir kahveye girmis ve herkese kafa tutmuş. –... [Devamı]

Japon’ un biri, Rize’de
Hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları

Hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları Hamilelikte Cinsel İlişki Pozisyonları ve cinsel yaşam; Anne ve baba adayları... [Devamı]

Hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları
Sesli Mobil Sohbet

Sesli Mobil Sohbet Merhaba Değerli Sohbet Ailesi Bu gün sizlere Sesli Mobil Sohbet  başlığımız adı altında ücretsiz... [Devamı]

Sesli Mobil Sohbet
Prenses Sohbet

Prenses Sohbet Sohbet  başlığımız adı altında sizlere platformumuz hakkında ve yapmanız gerekenler ile ilgili bir... [Devamı]

Prenses Sohbet