OzgurceSohbet Script ile Sohbet'e Bağlan
Facebook
Facebook

Facebook

Facebook, kullanıcıların internette etkileşim kurmak ve içeriği paylaşmak için birbirlerine bağlanmalarını sağlayan ücretsiz bir sosyal ağ . 2004 yılında başlatılmıştır. Kurucusu Mark Zuckerberg’tir .

 

Facebook başlangıçta Mark Zuckerberg’in sonunda okuduğu Harvard Üniversitesi öğrencileri için bir sosyal ağdı. Ancak, diğer ABD üniversitelerine de hızla genişledi.

 

ortalarında 2007 yılında Facebook’tan İspanyolca versiyonlarını (bir dilde ilk vardı diğer , İngilizce dışında Fransızca ve Almanca), gönüllü kullanıcılar tarafından çevrilmiş olan ve farklı ülkelere yayıldı. Kötü niyetli bir büyüme ile Facebook, dünya çapında 1.000 milyon kullanıcısına 2012’de ulaştı .

 

Facebook ozgurcesohbet.com, kullanıcılar için ücretsiz ve pankart   ve sponsor gruplar içeren maruz kalan reklamlardan gelir üretiyor .

 

Facebook kullanmak hem kullanıcılar tarafından kullanılabilir bunu şirketleri, markalara ve yıldızlar için vs. metinler, fotoğraflar, videolar, arkadaşlarıyla iletişimi koparmamak yayımlamak bu sosyal ağ üzerinden reklam iletişimi arttırmak.

 

Kullanıcılar, e-postaları aracılığıyla kaydolabilir ve fotoğraflar, kişisel ilgi listeleri ve genel ve özel bilgileri içeren profiller oluşturabilir. Buna ek olarak, Facebook,kullanıcıları arasında özel ve kamusal mesaj alışverişine izin verir, iki bandın geri dönüşü ve geri dönüşü için iletişim olur.

Üyelerin ayrıntılı verilerini görüntüleme, aynı ağ üyeleri tarafından doğrulanmış, arkadaşları onaylanmıştır veya herkes için özgür olabilir. Böylece, Facebook’daki profillerin yanı sıra sosyal ağda yayınlanan içerik, kullanıcı tarafından erişime izin verilen herkes tarafından görülebilir.

Facebook’un kullanıcıya sunduğu bazıtemel araçlar şunlardır:

Kullanıcının, kendisini ve kişisel verilerini (doğum yeri ve tarihini, okuduğu kurum, çalışma yeri, ilgi alanları, vb.) Yerleştirdiği profil .duvar kullanıcı bir alandır, ‘ın kullanıcı ve üzerinde bu yazma mesajlar veya post fotoğraflar, videolar ve bağlantılar arkadaşlar hem veriyor profil sayfasında.

Etkileşimlerin ve tüm kişilerin farklı işlemlerinin nerede göründüğü bildirimler .Olaylar Bir etkinlik veya belirli bir aktiviteye tüm arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Anında mesajlaşma veya sohbet  ve video görüşmeleri, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak konuşmanıza olanak sağlayan bir hizmet. Ağ üzerindeki diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikle etkileşimde bulunmak için farklı seçenekler olan etkileşim düğmeleri(seviyorum, kendimi eğlendiriyorum, beni şaşırtıyorum, üzgün ve kızdırıyorum).

Kullanıcıların cep telefonlarını, akıllı telefonları veya akıllı telefonları ve tabletleri görmesini ve bunlara erişmesini kolaylaştıran mobil cihazlar için uygulamalar .

Facebook Nedir

BİLGİLER
tarafından 22 Eylül 2017 - 13:30 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 31 Okundu kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
OzgurceSohbet - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Yeni Sohbet

Yeni Sohbet Günümüzde hepimiz Geveze Sohbet , Geveze chat,yazılı sohbet,yazılı chat,sohbet siteleri,sohbet odaları,sohbet,mobil... [Devamı]

Yeni Sohbet
TRSohbet Odaları TrChat Siteleri

TRSohbet Odaları TrChat Siteleri Selam Değerli Kamera Sohbet ,Sesli Sohbet, Sakinleri bu gün ki  Yazımızı okumadan... [Devamı]

TRSohbet Odaları TrChat Siteleri
MobiL Kameralı Chat

MobiL Kameralı Chat Kameralı Sohbet , Kameralı Chat Ve Mobil Chat Binlerce bireyin gerçek arkadaş bulmasına, uzun vadeli... [Devamı]

MobiL Kameralı Chat
Karizma Sohbet

Karizma Sohbet Selam değerli Sohbet okurlarımız bu gün sizlere Karizma Sohbet Adlı makalesini hazırladık . Karizma... [Devamı]

Karizma Sohbet
sohbet odaları Chat Sohbet

sohbet odaları Chat Sohbet Sohbet arkadaşı sitesi Sohbet  chat sohbet odaları ailesi olarak hepinizi selamlarız.... [Devamı]

sohbet odaları Chat Sohbet
Sohbet Tam Sohbet

Sohbet Tam Sohbet  Sohbet Tam Sohbet Sohbet İyi, Sesli sohbet, sesli chat,kameralı sohbet, kameralı chat, görüntülü... [Devamı]

Sohbet Tam Sohbet
Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat Sitesi Selam Değerli Geveze Sohbet Ailesi bu gün sizlere Bedava Chat Sitesi hakkında bilgi verecez. Günümüzde... [Devamı]

Bedava Chat Sitesi