kısa yollar Giriş
icon
icon
Düşecek PR ’li Domain Bulmak Artık Çok Kolay

Düşecek PR ’li Domain Bulmak Artık Çok Kolay

Merhaba arkadaşlar sizlere benimde kullandığım düşecek prli domainleri bulup düşer düşmez almanızı sağlayacak bir kaç siteyi tanıtacağım. Prli domainler ne işe fayda biraz bahsedeyim. Pr ‘li Alan Adlarını dilerseniz projeye dönüştürerek prli sitelerinizden url satışı yapabilirsiniz. Yok arakdaş ben projeyle uğraşamam basit para lazım dersenizde proje yapmadan reglediğiniz fiyatın 3 4 katına gerçekten sağlam domainse yüksek hit çekme kapasiteli anahtar kelimeler içerip hemde pr 8 9 ise birde size yedirirlersede 10.000 Tl ye kadar satabilirsiniz. Fazla uzatmadan Sitelerin tanıtımına geçelim.

Expired Domains

Benim düşecek domain bulmak için en fazla kullandığım sitedir. Çok fazla alan adı uzantısını listeleyebiliyor. Bunun yanı sıra domainin durumunu, PR dşayetini, DMOZ kaydını, ilk kayıt tarihini şuan alınıp alınamayacağını domainin açık arttırmadaki fiyatını vb. diğer bilgilerini de listelemekte. Anahtar kelimelerinize makul bir domain bulmanız için sağ üstte arama bölümü bulunmakta. Ve anahtar kelime ile arama yaptıktan sonra Show Filter urline tıklayarak pr dşayeti vs. seçerek size makul domain bulma işini çok basitlaştımakta.

DomCop

Arayüzü çok karış olduğu halde arama ölçütleri çok detaylı olduğu için kullanılabilecek düşen ve düşecek domain takip sitesi.

FreshDrop

FreshDrop’un kullanıcı arayüzü DomCop kadar olmasada karışık sayılabilir. Oldukça gelişmiş olan domain arama filtresi ile kullanmak mümkün seviyede.

SaveSpell

Expired Domains ’ten sonra en fazla kullandığım ve en sevdiğin düşecek/düşen domain bulma sitelerinden birisi . Wordlist ve dil opsiyonu ile kullanmak mümkünliği üst düzey bir site. Ayrıca Türkçe dil opsiyonu sunarak benim gönlümde taht kurmayı başardı.. Türkçe jenerik Yüksek Pr’li düşecek ve düşen domain ve 3-4 harf domain düşürebileceğiniz kullanımı kolay bir site.

Düşen Domainler

Konuma bir türkün emeğinin geçtiği düşen domainler sitesi ekleme gururu netlikle paha biçilemez 🙂 Sitenin kullanıcı arayüzü oldukça kullanışlı ve kullanımı da bir o kadar kolay. Sitenin kullanıcı arayüzü üzerinden domainlerin kayıt edilip edilpediğinin sorgulanması oldukça kullanışlı. Domainlerin karakter sayıları ve pr’leri tablo biçiminde bizlere sunuluyor. Domainler ile ilgilenenlerin işlerine yarayabilecek konularla site son derece kullanışlı hale getirilmiş ve internetmasterlara çeşitli bilgiler sunulmuş.

Alan adını alırken dikkat etmemiz gereken bi kaç bilgiyide iliştirmeden edemeyeceğim. Alacağınız domainin Google’da kötü bir geçmişi olabilir. Banlı yada spama düşmüş olabilir. PR dşayeti fake olabilir. Bu yüzden prli alan adı almadan önce Fake Pr sorgulama sitesine girip pr sorgutlamanızı şiddetle tavsiye ederirm. Alan adı kayıt etmek ucuz olsada paramızı bu tarz domainlere verecek kadar zengin değiliz. Alan adı Avcısı olan herkeze bol şanslar.Küçük bir ekleme daha yapayım enkraloyun.com 18.02.2015 ‘de godaddy’de 9.777,61 TL ‘den satışta.

Yazı Admin Tarafından 29.10.2016 Tarih, Saat 2:08 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
132 Okundu
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

suu sohbet su Sohbet Antalya Sohbet izmir sohbet Gay Sohbet Konya Sohbet Adana Sohbet Bodrum sohbet Mersin Sohbet Geveze sohbet sohbet trsohbet sohbet odaları Cinsel sohbet Cinsel Muhabbet Evli Sohbet Dul Bayan sohbet Gay Sohbet Lez Sohbet Olgun Bayan Sohbet Liseli sohbet Yetişkin Sohbet Mobil sohbet sohbet trsohbet sohbet odaları Ankara sohbet İstanbul Sohbet Antalya Sohbet izmir sohbet Gay Sohbet Konya Sohbet Adana Sohbet Bodrum sohbet Mersin Sohbet Geveze sohbet