CokLaf

CokLaf

Coklaf.net , sitelerinin çok yaygın olması ile birlikte kameralı sesli chat site sahipleri aşırı ziyaretci kaybı yaşamakta.
Çözüm yolu olarak kendi sitelerinde bulunan Admin, ve bütün görevlilerine siteye bir, yada birden fazla bot atmalarını isterler. Sitesinde bulunan, orada görev yapan Adminler bunu mecburiyet karşısında kabul ederler. Ama bu işi nasıl yapacaklarını bilmezler, ve araştırmaya başlarlar.

Kimisi birilerine sorar, baziları internet üzerinde araştırır, ve kişiler ise çaresiz bir şekilde bekler. Yaptıkları araştırma sonucu kimisi sandbox önerir, kimisi farkli programlar önerir. Halbuki bunların hiç birisine gerek duymadan, Gevezeyiz Sitelerine Çoklu Giriş yapması mümkün. Aşağıdaki hazladığımız video sizi yönlendirerek, nasıl yapılacağına yardımcı olacaktır.

Coklaf.Net

Aşağıda sizin için hazırladığımız videoyu dikkatli bir şekilde izleyin, ve aynısını uygulayın. Her hangi bir sorun ile karşılaşmadan çoklu giriş yapmanızı sağlar.

Yazılı Chat

Yazılı Chat Sitelerine Çoklu Giriş ile ilgili, arama motorlarında, sesli sitelere çoklu giriş programı, sesli sitelere çift giriş, siteye bot atma programı, sesli sitelere çoklu giriş indir, bu kelimeleri aramanıza gerek duymadan bu video sizi yönlendirir.

Seviyeli Sohbet ile ilgili bütün konularda size yardımcı olmaya calışıyoruz. Isteklerinizi ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünde bize iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
41 Okundu okuma
17 Mayıs, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?